Klasyczna czarna lampka nocna ARDO 13503/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 56 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | CZARNA METALOWA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Klasyczna czarna lampka nocna. Niezwykle stylowa i klasyczna w swoim wyglądzie lampka nocna w kolorze czarno-złotym. Będzie świetnym dodatkiem w wielu ciekawych aranżacjach pomieszczeń. Produkt polski.

