Biały kinkiet ścienny LED ARDO 13421/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | max 35 cm |
| Źródło światła | 1 x G9 max 8W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biały kinkiet ścienny LED. Biały kinkiet idealny praktycznie do każdego stylowego wnętrza. Znakomicie sprawdzi się jako ozdoba oświetleniowa pomieszczenia. Zaletą kinkietu jest źródło światła, które będzie świetne podczas wieczornego czytania. Ramię kinkietu jest można wyginać. Produkt polski.

