Klasyczna czarna lampka stołowa ARDO 13502/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | CZARNA METALOWA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Klasyczna czarna lampka stołowa. Niezwykle stylowa i klasyczna w swoim wyglądzie lampka stołowa w kolorze czarno-złotym. Będzie świetnym dodatkiem w wielu ciekawych aranżacjach pomieszczeń. Produkt polski.

