Czarny kinkiet regulowany EJE FLEKSI S 19068 BL/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość klosza 9,5 cm |
| Szerokość | szerokość klosza 5,5 cm, odległość od ściany 23 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 10W, wyłącznie żarówki LED |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY, peszel |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny kinkiet regulowany o minimalistycznym kształcie. Bardzo praktyczna lampa na ściane, idealna do nowoczesnych wnętrz o prostej aranżacji. Energooszczędny kinkiet na żarówki led to niezbędny element wystroju sypialni.

