Oryginalny mały plafon punktowy EJE M 18912/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35W |
| Materiał | mosiądz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Oryginalny mały plafon punktowy. Nowoczesny plafon punktowy o kształcie prostej tuby niewielkich rozmiarów. Ten ciekawy model dostępny w kilku kolorach i rozmiarach, pozwala to na stworzenie własnej aranżacji. Można montować go pojedynczo lub w zestawie z innymi plafonami serii EJE.

