Nowoczesny czarny plafon tuba EJE BLACK L 16838/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Źródło światła | 1 xGU10 max 35W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor czarny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny czarny plafon tuba. Oryginalna lampa sufitowa EJE, która znakomicie wpisuje się w obowiązujące trendy. Plafon w kształcie wysokiej tuby zakończonej punktem świetlnym. Oferujemy także lampy EJE w innych rozmiarach i kolorach, można więc z łatwością stworzyć własną kompozycję.

