Plafon punktowy tuba czarny EJE BLACK M 16837/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor czarny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Plafon punktowy tuba czarny. Wyjątkowo modna lampa sufitowa o prostym kształcie w uniwersalnej czerni. Nowoczesne lampy EJE znakomicie sprawdzają się we współczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Polecamy wszystkim miłośnikom niebanalnego oświetlenia.

