Czarny plafon punktowy EJE BLACK S 16836/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor czarny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny plafon punktowy. Nowoczesna lampa o kształcie prostej tuby. Ten ciekawy model oferujemy w kilku kolorach i rozmiarach, co pozwala na stworzenie własnej aranżacji.

