Duży biały plafon z abażurami ARDO 13425/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 58 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | BIAŁA METALOWA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | biały |
Opis
Duży biały plafon z abażurami. Klasyczny biały plafon sufitowy idealny praktycznie do każdego stylowego jasnego wnętrza. Znakomicie sprawdzi się jako ozdoba oświetleniowa pomieszczenia. Produkt polski.

