EGAD 11604- EG 5/J stylowy żyrandol 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 100 cm (długość na 1 oczku łańcucha ok 80 cm) |
| Szerokość | 74 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze CHROM, kryształ bezbarwny, abażur o wymiarach szerokość 18/20 cm, wysokość 13 cm |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki żyrandol z abażurkami, oraz ozdobnymi kryształkami przy stelażu.

