EGAD 11609- EG P/J lampa podłogowa z kryształkami
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 166 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze CHROM, kryształ bezbarwny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancka lampa podłogowa z abażurem, oraz ozdobnymi kryształkami.

