Abażur do lampy stożek biały 40cm z tkaniną we wzory od wewnątrz 6S E27 20/40 wys 24 ROSSE 020
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina bawełniana na zewnątrz mleczna biel, a od spodu w różowe róże |
| WYSOKOŚĆ | 24 cm |
| SZEROKOŚĆ | 20/40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W (wyłącznie żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27; kółko montażowe znajduje się na wysokości 2,5 cm od dolnej krawędzi abażura |
| KOLOR | Biały |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Abażur do lampy stożek biały 40 cm. Przepiękna biała tkanina i delikatne różyczki od wewnątrz, to cechy charakterystyczne dla tego abażura. Dodatkowo po zapaleniu światła dzieje się coś magicznego, różyczki stają się widoczne również na zewnątrz. Abażur pasuje do standardowego mocowania na oprawkę żarówki E27 do lamp stołowych oraz do lamp podłogowych. Jeśli znudziły Ci się zwyczajne, jednokolorowe abażury ten dizajnerski abażur z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż abażur w całości został wykonany ręcznie, z wysokiej jakości tkanin.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

