Dizajnerski abażur do lampy z tkaniny w ptaszki walec 14W E27 25/40 cm - GOYA 017 premium
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina wysokiej jakości z wzorem ptaków, kwiatów i motyli od spodu cieniutka pleksi w kolorze białym |
| WYSOKOŚĆ | 25 cm |
| SZEROKOŚĆ | 40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W (wyłącznie żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | na oprawkę żarówki z dużym gwintem E27 (możliwość dokupienia adaptera do żarówki E14) |
| . | UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur będzie wyglądał nieco inaczej. |
| KOLOR | Wielokolorowy |
| KSZTAŁT ABAŻURA | walec |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Dizajnerski abażur do lampy z tkaniny w ptaszki walec 40cm. To nasza propozycja do niebanalnych wnętrz urządzonych zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Jeśli nie boisz się kolorów we wnętrzu ta propozycja jest dla Ciebie. Urocze ptaszki, przypominające obraz namalowany akwarelą mogą być przysłowiową "kropką nad i" w każdym wnętrzu. Zainspiruj się i postaw na oryginalny akcent, który ożywi Twoje wnętrze. Wysoka jakość wykonania, abażur ręcznie robiony z najwyższej jakości materiałów.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

