Elegancka lampa wisząca do salonu BASO 11119K40_R/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 250 cm ( możliwość samodzielnego skrócenia ) |
| Szerokość | 57 cm |
| Źródło światła | 6 x G9 max 5W LED, 1 X E27 max 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor złoty, kolorowe szklane klosze |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 7 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancka lampa wisząca do salonu. Niezwykle efektowna lampa z kloszami wykonanymi z kolorowego szkła o pięknym wykończeniu, świetna do stylowego salonu, sypialni lub jadalni. Wpasuje się praktycznie w każdą nowoczesną aranżację wnętrza. Wykonana przez polskich producentów.

