Nowoczesna lampa z kloszami do salonu BLUM 11091L17/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 161 cm |
| Szerokość | 49 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 15W LED oraz 2 x E14 max 10W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor beżowy, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Nowoczesna lampa z kloszami do salonu. To nasz produkt o niezwykłym designie, który wypełni każde wnętrze lekkością i elegancją. Geometryczny charakter zawdzięcza kulistym kloszom, które wykonane są z mlecznego szkła o matowym wykończeniu. Ich symetryczne rozmieszczenie dodaje lampie niesamowitej harmonii i ładu. Seria lamp BELI to najwyższa jakość i nietuzinkowy wygląd.

