Eklektyczna złota lampa podłogowa BLUM FLOOR GOLD 11091A30/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 161 cm |
| Szerokość | 48 cm; głębokość 35 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W oraz 2 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor ZŁOTY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Eklektyczna złota lampa podłogowa znakomicie sprawdza się jako dodatkowe oświetlenie, w towarzystwie pozostałych modeli lamp serii BELI. Prosta konstrukcja lampy, opierająca się na metalowym stelażu, ciekawie współgra ze szklanymi kloszami w dwóch rozmiarach. Ogrom harmonii nasz produkt zawdzięcza symetrycznemu rozłożeniu kloszy, które równomiernie doświetlają dużą powierzchnię.

