Nowoczesna lampa wisząca z kloszami DONE 6 CHROME 11092K4/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max 110 cm |
| Szerokość | 130 cm; głębokość 62 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W oraz 4 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CHROM, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z kloszami wykonanymi z wysokiej jakości szkła o mlecznym kolorze i matowym wykończeniu pięknie przepuszczają światło. Aż 6 punktów świetlnych sprawia, że nasz zwis znakomicie sprawdzi się jako oświetlenie wyspy kuchennej czy długiego stołu. Eklektyczny charakter zwis BELI zawdzięcza kulistym kloszom (w dwóch rozmiarach) oraz chromowemu kolorowi. Na naszej stronie dostępne są też inne modele oraz warianty kolorystyczne serii BELI.

