Lampa wisząca ze szklanym kloszem kula BASO 1 GOLD 11087G30/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 120 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor ZŁOTY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Lampa wisząca ze szklanym kloszem typu kula wykonany jest z najwyższej jakości produktów przez polskich rzemieślników. Prostota konstrukcji ciekawie współgra z odważną kolorystyką stalowych elementów zwisa. Pojedyncze lampy wiszące z serii BASO dostępne są w bogatej kolorystyce i różnych rozmiarach, które można ze sobą łączyć.

