Pojedyncza lampa wisząca ze szklanym kloszem BASO 1 BLACK 11087G1/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 120 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedyncza lampa wisząca ze szklanym kloszem o matowym wykończeniu i mlecznym kolorze, który w zadawalający sposób przepuszcza światło. Całość utrzymana w bardzo klasycznej estetyce sprawdzi się w niemal każdym stylu wnętrz. Kontrastowa kolorystyka i kulisty kształt klosza dodaje zwisowi BASO nowoczesnego look'u.

