Minimalistyczny zwis w białym kolorze BASO 1 WHITE 11087G/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 120 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Minimalistyczny zwis w białym kolorze to nasza propozycja prostej w formie lampy wiszącej, która sprawdzi się w niemal każdym rodzaju pomieszczenia. Cała konstrukcja lampy opiera się na okrągłym, szklanym kloszu i delikatnych metalowych elementach, które również utrzymane są w jasnej kolorystyce. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą pozostałych modeli lamp z serii BASO.

