Minimalistyczny zwis z kloszem kula BASO XL BLACK 11087XL1/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 180 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Minimalistyczny zwis z kloszem kula to średniej wielkości lampa wisząca o średnicy 40 cm. We wnętrzu szklanego klosza umieszczone są, aż 3 miejsca na żarówki, przez co nasz produkt naprawdę dobrze doświetli przestronne pomieszania. Metalowe elementy, pokryte czarnym lakierem dodają lampie kontrastu i charakteru. Seria lamp BASO dostępna jest również w innych wariantach kolorystycznych, rozmiarach oraz modelach.

