Minimalistyczny kinkiet z kloszami typu kula DONE 3 WALL GOLD 11092Y40/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 67,5 cm |
| Szerokość | 20 cm; głębokość 38 cm |
| Źródło światła | 1x E27 max 60W oraz 2 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor ZŁOTY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Minimalistyczny kinkiet z kloszami typu kula, które wykonane są ze szkła o matowym wykończeniu i mlecznym kolorze. Nasz produkt pięknie przepuszcza światło, tym samym bardzo dobrze doświetla wnętrza o większej powierzchni. Całość utrzymana jest w dość klasycznym designie, który przełamany jest odważnym kolorem złotam, którym pokryty jest stelaż lampy BELI.

