Biała minimalisyczna lampa salonowa BASO 4 WHITE 11087L/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 120 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Źródło światła | 4 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | biały |
Opis
Biała minimalistyczna lampa salonowa. Niesamowicie lekko wyglądająca lampa wisząca, na białym stelażu wraz ze szklanymi kloszami swoim wyglądem przypominającymi 4 niewielkie baloniki. Metalowe elementy produktu wykonane są z najwyżej jakości surowców, a nad całością produkcji czuwają polscy rzemieślnicy.

