Biały zwis w minimalistycznym stylu BASO XXL WHITE 11087XXL/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 190 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biały zwis w minimalistycznym stylu to największy rozmiar pojedynczych zwisów z serii BASO. Lekkości lampie wiszącej dodaje jasna kolorystyka i szklany, okrągły klosz, który swoim wyglądem przypomina balona. Metalowe elementy produktu wykonane są z najwyżej jakości surowców, a nad całością produkcji czuwają polscy rzemieślnicy.

