Lampa wisząca z pięknymi kulistymi kloszami BASO 11119L40/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 120 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Źródło światła | 4 x G9 max 5W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor złoty, kolorowe szklane klosze |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Lampa wisząca z pięknymi kulistymi kloszami. 4-ramienna lampa z kloszami wykonanymi z kolorowego szkła o pięknym wykończeniu, pięknie przepuszczającymi światło. Idealnie doświetli każde pomieszczenie w domu. Wpasuje się praktycznie w każdą nowoczesną aranżację wnętrza. Seria lamp BASO to najwyższa jakość wykonania godna polecenia.

