Oryginalna złota lampa z kloszami BASO 11119E_40/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 120 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Źródło światła | 3 x G9 max 5W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor złoty, kolorowe szklane klosze |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Oryginalna złota lampa z kloszami. Klosze wykonane są z kolorowego szkła o pięknym wykończeniu, pięknie przepuszczają światło. Lampa idealnie doświetli każde pomieszczenie w domu. Wpasuje się praktycznie w każdą nowoczesną aranżację wnętrza. Seria lamp BASO to najwyższa jakość wykonania godna polecenia.

