Potrójna lampa wisząca do pokoju BASO 3 BLACK 11087E_1/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 120 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Potrójna lampa wisząca do pokoju, klosze wykonane są z matowego szkła o mlecznym wykończeniu, pięknie przepuszczają światło. Idealnie doświetli każde pomieszczenie w domu. Wpasuje się praktycznie w każdą nowoczesną aranżację wnętrza. Seria lamp BASO to najwyższa jakość wykonania w przystępnej cenie.

