Biały zwis w stylu industrialnym L COKNE 10009/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość lampy: 165 cm |
| Szerokość | Szerokość klosza: 32 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biały zwis w stylu industrialnym w rozmiarze L. Lampa wykonana z myślą o nowoczesnych wnętrzach urządzonych w jasnych lub pastelowych kolorach. Całości aranżacji dopełni żarówka o ciepłej barwie, do kupienia we własnym zakresie. Lampa ma możliwość regulacji długości, dzięki czemu zawiesisz ją na pożądanej wysokości.

