Brązowy zwis do loftowej sypialni COKNE L 110038/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość lampy: 165 cm |
| Szerokość | Szerokość klosza: 32 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY ; metalowy klosz w kolorze BRĄZOWYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie brązowego |
Opis
Brązowy zwis do loftowej sypialni. Metalowa, brązowa lampa w kształcie stożka to idealna propozycja do sypialni, czy kuchni, tworzy przyjemną atmosferę i stanowi subtelny, a zarazem efektowny akcent dekoracyjny podkreślając styl wnętrza.

