Wisząca lampa do kuchni w kolorze szarym COKNE M 16631/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość lampy: 160 cm |
| Szerokość | Szerokość klosza: 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie szarości |
Opis
Wisząca lampa do kuchni w kolorze szarym, w kształcie stożka. Lampa jest wykonana ze stali i doskonale współgra z minimalistycznymi, loftowymi przestrzeniami.. Tego typu lampa nie tylko oświetla pomieszczenie, w którym się znajduje, ale również podkreśla jego styl.

