Lampa wisząca 3 punktowa z metalowymi stożkowymi kloszami L COKNE 110060/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | szerokość: 120 cm ; Szerokość klosza: 32 cm |
| Źródło światła | 3 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, szklane białe klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z metalowymi, stożkowymi kloszami pomalowanymi na kolor głębokiej czerni. Lampa wykonana jest w stylu industrialnym z możliwością zawieszenia jej na dowolnej wysokości. Stożkowe klosze to najnowszy trend w tego typu oświetleniu, jednocześnie o ponadczasowym charakterze.

