Nowoczesna lampa podłogowa LOFT COKNE 116010/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość lampy: 145 cm |
| Szerokość | szerokość: 31 cm Szerokość klosza: 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna lampa podłogowa z metalowym kloszem w kształcie stożka pomalowanego na kolor ponadczasowej czerni. Lampa ze względu na swoje niewielkie rozmiary może być dodatkiem do małych salonów jak i industrialnych sypialni. Dzięki temu, że światło ze stożkowego klosza skupia się na wybranym fragmencie przestrzeni sprawdzi się idealnie jako oświetlenie podczas czytania, czy relaksu w ulubionym fotelu.

