Czarny zwis w stylu industrialnym L COKNE 110057/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość lampy: 165 cm |
| Szerokość | Szerokość klosza: 32 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny zwis w stylu industrialnym może być głównym źródłem światła w nowoczesnych sypialniach, czy kuchniach. To również doskonała propozycja jako lampa nad stół, powieszona na odpowiedniej wysokości, nie będzie raziła w oczy siedzących przy stole gości, ponieważ jej strumień światła skierowany jest w dół.

