Lampa metaowa w białym kolorze XL COKNE 110010/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość lampy: 165 cm |
| Szerokość | Szerokość klosza: 32 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Lampa metalowa w białym kolorze z kloszem w kształcie zgrabnego stożka w rozmiarze XL. Ta lampa wisząca została stworzona z myślą o najnowszych trendach w dziedzinie oświetlenia. Dzięki swojemu unikatowemu dizajnowi może stanowić punkt centralny w nowoczesnych, prostych wnętrzach, a dzięki możliwości regulacji wysokości zawiesisz ją na odpowiedniej dla ciebie wysokości.

