Brązowa lampa wisząca sufitowa COKNE M 110037/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość lampy: 160 cm |
| Szerokość | Szerokość klosza: 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie brązowego |
Opis
Brązowa lampa wisząca sufitowa wykonana ze stali formowanej na kształt stożkowego klosza. Całość w pięknym odcieniu brązu stanowi idealną propozycję do industrialnej kuchni, holu czy przedpokoju. Pamiętaj, że lampę możesz powiesić na dowolnej wysokości.

