Nowoczesny kinkiet w stylu industrialnym COKNE 110041/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 38 cm |
| Szerokość | szerokość: 25 cm Szerokość klosza: 19 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, szklane białe klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny kinkiet w stylu industrialnym to lampa ścienna stworzona z myślą o najnowszych trendach oświetleniowych. Stożkowy, metalowy klosz sprawdzi się zarówno na ścianie w przedpokoju, jak i w sypialni przy łóżku, skupiając światło choćby na lekturze podczas wieczornego czytania.

