Potrójna lampa w stylu industrialnym LOFT COKNE 110067/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | szerokość: 42 cm ; Szerokość klosza: 19 cm |
| Źródło światła | 3 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, szklane białe klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Potrójna lampa w stylu industrialnym z czarnymi, metalowymi kloszami w kształcie małych stożków. Możesz je zawiesić kaskadowo, tak jak na zdjęciu lub na równej wysokości. Lampa doskonale prezentuje się jako punkt centralny w loftowych wnętrzach typu salon, sypialnia czy kuchnia, a trzy punkty światła zapewniają optymalne doświetlenie tych przestrzeni.

