Skandynawska lampa wisząca biała M COKNE 110008/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość lampy: 160 cm |
| Szerokość | Szerokość klosza: 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Skandynawska lampa wisząca biała. Ta oryginalna lampa wykonana jest z metalu z najwyższą starannością. Świeżości dodaje jej biały kolor, na który została pomalowana. Sprawia on, że całość wygląda niezwykle lekko oraz pięknie komponuje się w jasnych, rozświetlonych wnętrzach.

