Czarny duży zwis do pokoju w stylu loft XL COKNE 110059/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość lampy: 165 cm |
| Szerokość | Szerokość klosza: 32 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny duży zwis do pokoju w stylu loft w rozmiarze XL. Lampa do powieszenia w centralnym punkcie sufitu w kuchni, jadalni lub nawet w industrialnym salonie. Jej surowy wygląd nawiązuje do starych fabrycznych lamp, wprowadzając wyjątkowy klimat we wnętrzu.

