Lampa wisząca do pokoju w kolorze miętowym COKNE M 16651/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość lampy: 160 cm |
| Szerokość | Szerokość klosza: 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | zielony |
Opis
Lampa wisząca do pokoju w kolorze miętowym. Metalowy klosz w kształcie stożka wprowadza do pomieszczenia nieco koloru i fantazji. Pięknie prezentuje się na tle jasnych lub białych mebli i ścian, przełamując monochromatyczny wygląd. Miętowa lampa będzie również współgrać z innymi akcentami w twoim pomieszczeniu w tym kolorze.

